Smluvní partneři

palmako

Palmako AS (Estonsko) patří do estonské dřevařské skupiny Lemeks Group. Výrobní společnost je zamřerená na výrobu lepených vrstvených hranolů, zahradních domků a víkendových domů. Lepené vrstvené hranoly jsou vyráběny v certifikované výrobě.

 

estonský výrobce palisád, plotových systémů a dětských hřišť

Imprest AS  (Estonsko) patří do estonské dřevařské skupiny Lemeks Group. Výrobní společnost se zaměřuje na výrobu frézovaného dřeva - palisád, kůlů ke stromům, plotových sloupků, záhonových obrub, špalíkové dlažby apod., dětských hřišť, sestav se skluzavkou, zahradního nábytku a výrobků pro zahradu.

RAITWOOD palubky

Rait AS (Estonsko). Výrobní společnost specializující se na výrobu obkladových, podlahových a fasádních palubek, selských prken, hoblovaných hranolů, terasových palubek a široké škály dalších výrobků z dřevin severského původu. Jedná se o severský smrk a severskou borovici v jejich vysoké kvalitě a nadstandartních vlastnostech. Společnost, jejíž založení se datuje do roku 1991, za svou více než dvacetiletou historii urazila dlouhou a úspěšnou cestu k vysoce kvalitním výrobkům, konkurenceschopné cenové politice, péči o zákazníka, profesionalitě svých obchodních zastoupení, vedoucím k dnes již tisícům spokojených zákazníků po celém světě. Použité technologie jsou špičkou ve svém oboru.

 

corá

Corà Domenico & Figli SpA (Itálie).  Corà dodává strukturované dýhy na český a slovenský trh prostřednictvím svého obchodního zástupce společnosti EPL CZ, spol. s r.o.

Corà Domenico & Figli SpA byla založena v roce 1919 a jedná se tak o společnost s více než 90letou tradící.

EPL CZ zajišťuje prodej strukturovaných dýh prostřednictvím lokálních distributorů v ČR a SR.

 

VLADEKO, spol. s r.o.

Česká společnost Vladeko, spol. s r.o. je jedním z našich smluvních dostributorů zahradních domků a dětských hřišt. Společnost zajišťuje kromě prodeje i motnážní činnost.